Євген Селезньов забив перший гол в сезоні

30 вересня 2017, 22:29
Форвард "Карабюкспора" відзначився в матчі чемпіонату Туреччини

Селезньов забив з пенальті. Фото

Український нападник "Карабюкспора" Євген Селезньов забив свій перший м'яч у сезоні, відзначившись у воротах "Галатасарая".

В рамках 7 туру турецької Суперліги лідер чемпіонату приймав "Карабюкспор".

Український голкіпер Олександр Рибка вийшов в основному складі, але до кінця першого тайму пропустив вже два м'ячі. Стараннями Ятабаре команді українців вдалося відіграти один м'яч, а після перерви з лави для запасних на поле вийшли Андрій Близниченко і Євген Селезньов, останній з яких зумів зрівняти рахунок ударом з одинадцятиметрової позначки.

Втім, в компенсований час Майкон приніс перемогу "Галатасараю" – 3: 2. Відзначимо, що в цьому сезоні Рибка зіграв у всіх матчах "Карабюкспора", але ще не провів жодної сухої зустрічі.

Нагадаємо, що сьогодні
шикарний гол в німецькій Бундеслізі забив Андрій Ярмоленко. Український півзахисник " Боруссії " допоміг своїй команді обіграти на виїзді " Аугсбург " – 2 : 1 .

Цікаво, що спонсором команди шостого дивізіону чемпіонату Німеччини стала порнозірка.