Євген Коноплянка отримав червону картку в матчі Бундесліги

2 вересня 2018, 21:14
"Шальке" вперше за тринадцять років вдома програв "Герті"

Коноплянка не дограв матч. фото Twitter

Сьогодні у другому турі чемпіонату Німеччини з футболу "Шальке" на своєму полі приймав "Герту". Український півзахисник гельзенкірхенців Євген Коноплянка вийшов на поле з перших хвилин.

Господарі могли відкривати рахунок на 13-й хвилині. Рефері призначив пенальті за гру рукою. Однак з 11 метрів Даніель Каліджурі не потрапив у створ воріт. І відразу ж "Герта" відкрила рахунок. Після прострілу Ондрей Дуда відправив м'яч у сітку.

"Шальке" кинувся відіграватися. Активним був Коноплянка, який пробивав то з лівої ноги, то з правої, однак безрезультатно.

Рахунок не змінювався до кінця матчу. А в компенсований час Коноплянка був видалений з поля за фол останньої надії. Українець на п'ятій компенсованій хвилині збив Денніса Ястржембські, що вибігав один на один. Рефері показав Коноплянці червону картку і призначив штрафний, який майстерно реалізував Дуда.

"Герта" виграла – 2: 0 і здобула першу перемогу за тринадцять років над "Шальке" в гостях.