Євген Хачеріді: "Другий тайм грали по рахунку і розслабилися"

6 вересня 2015, 00:17
Захисник збірної України прокоментував перемогу над командою Білорусі (3: 1) в матчі відбору на Євро-2016

Євген Хачеріді. Фото AFP

- Перший тайм матчу з командою Білорусі у нас дійсно вийшов . Ми пресингували і забили майже всі моменти. Другий тайм ми грали по рахунку , напевно, розслабилися. Відійшли , віддали ініціативу , через це у суперника з'являлися моменти.

Момент з видаленням Гармаша ? Денис думав , що суддя поставить пенальті. Але суддя не поставив , а дав другу жовту картку . Що вдіяти? У нас багато гравців у збірній , є ким замінити. Звичайно, без нього буде важкувато.

Матч зі Словаччиною буде дуже важливим . Не сказав би, що це поєдинок " життя і смерті " , але вкрай важливий для нас. Бажано, звичайно, вигравати, щоб були шанси вийти з другого місця , або , дай Бог , з першого .

Поєдинок Словаччина – Україна відбудеться у вівторок, 8 вересня, початок – о 21:45 , ТБ – канал "Україна".