Євген Хачеріді вже на 7-й хвилині закінчив матч "Челсі" – ПАОК у Лізі Європи

29 листопада 2018, 22:34
Український захисник грецького клубу заробив червону картку в дебюті гри

Червона картка для Євгена Хачеріді. фото AFP

Відразу два українські футболісти вийшли в стартовому складі матчу 5-го туру Ліги Європи "Челсі" – ПАОК в складі гостей. Євген Хачеріді – в центрі оборони в парі з іспанцем Хосе Креспо, Євген Шахов – на позиції атакуючого півзахисника, під центрфорвардом Александаром Прійовічем. Але вже на 7-й хвилині кількість українців на полі скоротилася вдвічі.

Це Хачеріді, не встигнувши за чемпіоном світу Олів'є Жиру, намагався в підкаті вибити м'яч з-під ніг французького форварда, але збив його. Естонський рефері Крісто Тохвер був принциповий і тут же показав червону картку порушнику.

З французами в листопаді Хачеріді не надто щастить: у 2013-му в Сен-Дені в матчі-відповіді плей-офф ЧС 2014 наш захисник заробив червону картку на початку другого тайму. Правда, вже за рахунку 0: 2.

Для ПАОКа гра з "Челсі", який вже гарантував собі перше місце в групі, має велике турнірне значення. Але вдесятьох розраховувати на щось прийнятне в поєдинку з одним з найсильніших клубів Англії досить складно.

Нагадаємо, що Хачеріді перестав викликатися до збірної України – останній раз у вересні цього року, але через травму достроково поїхав з її табору. В ПАОК, куди українець перейшов влітку 2018-го, він грає недостатньо багато: в чемпіонаті Греції – 3 матчі, в Кубку Греції – 2, в єврокубках, щоправда, – 5.