Євген Хачеріді потролив уболівальників у Москві, показавши їм прапор України

15 серпня 2018, 10:05
Після нічиєї 0:0 у Москві український захисник ПАОКа своєрідно відповів на вигуки російських фанатів

Щитки Євгена Хачеріді. фото СЕ

Захисник грецького ПАОК Євген Хачеріді показав уболівальникам щитки в кольорах прапора України після матчу зі "Спартаком". Зустріч у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між "Спартаком" і ПАОК завершилася внічию – 0:0. Греки за рахунок перемоги на своєму полі (3:2) пройшли до наступної стадії турніру.

Футболісти клубу із Салонік пішли дякувати своїм фанатам за підтримку. У цей час із трибун, на яких розташовувалися спартаківські уболівальники, на адресу гравців грецької команди стали доноситися вигуки. Тоді Хачеріді спустив гетри і вказав фанатам червоно-білих на щитки в кольорах українського прапора.

Українець почав матч на лавці запасних і вийшов на поле на 64-й хвилині гри. Також у поєдинку зіграв ще один українець – Євген Шахов, який також вийшов на заміну в другому таймі.

Таким чином, "Спартак" виступить на груповому етапі Ліги Європи. ПАОК зіграє в раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з португальською "Бенфікою".

Перший матч між ПАОКом і "Спартаком" ознаменувався скандалом. Російські журналісти показували непристойні жести фанатам, а потім звинуватили тих у нападі.

Цікаво, що раніше власник грецького клубу обіцяв футболістам мільйон євро за прохід "Спартака" в Лізі чемпіонів.