"Евертон" прокинувся і змусив плакати легенду "Челсі"

7 грудня 2019, 21:52
Данкан Фергюсон засмутив Френка Лампарда

/ Фото: Reuters

У матчі 16-го туру англійської Прем'єр-ліги "Евертон" приймав "Челсі". Зустріч відбулася в Ліверпулі на стадіоні "Гудісон Парк" і завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

Перший гол забив нападник "Евертона" Рішарлісон на п'ятій хвилині з передачі захисника Джібріля Сідібе. На початку другого тайму перевага "ірисок" збільшив форвард Домінік Калверт-Льюїн. Через три хвилини один м'яч відіграв хавбек "Челсі" Матео Ковачич. В кінці матчу Калверт-Льюїн оформив дубль.

"Челсі" займає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. В активі лондонського клубу 29 очок.

Нагадаємо, що деякий час тому героєм став болбой матчу "Тоттенхем" – "Олімпіакос" (4:2) в Лізі чемпіонів. На 50-й хвилині зустрічі він дуже швидко подав м'яч Сержу Ор'є для введення з ауту, дозволивши лондонській команді організувати стрімку атаку і забити свій другий гол. Після матчу Жозе Моурінью заявив, що цей епізод став ключовим у матчі і віддячив хлопчині тим, що запросив на обід з командою.

Дивіться огляд матчу "Тоттенгем Хотспур" – "Олімпіакос" – 4:2