Це треба бачити: могутній удар Малиновського допомагає "Аталанті" добути вольову перемогу над "Лаціо"

25 червня 2020, 07:40
Український півзахисник забив п'ятий м'яч у сезоні, а його команда наблизилася до "Інтера"

/ Фото: Reuters

Видовищними були матчі середи в чемпіонаті Італії. Спочатку "Інтер" розписав бойову нічию 3:3 з "Сассуоло", а потім прийшов час гравця збірної України Руслана Малиновського. Наш сайт здійснював онлайн матчу "Аталанта" – "Лаціо".

Римська команда веде боротьбу з "Ювентусом" за чемпіонство і посідає друге місце. Колектив з Бергамо тримається четвертим і оберігає право зіграти в Лізі чемпіонів в наступному сезоні. Зустріч була сповнена емоцій і подій. Вже на 11-й хвилині "Лаціо" повів 2:0. Причому спочатку Мартен до Роон відправив м'яч у свої ворота, а потім відзначився Сергій Милинкович-Савич.

Однак "Аталанта" – не з тих команд, які опускають руки. Ще наприкінці першої половини зустрічі німецький захисник Робін Госенс один гол відіграв – 1:2. Дивіться найкращі моменти першого тайму

А в середині другого тайму прийшов час українця. На 66-й хвилині Малиновський потужним ударом з 25 метрів увігнав м'яч під поперечину і зрівняв рахунок. Цей гол став для Руслана п'ятим у дебютному для нього чемпіонаті Італії. Дивіться шикарний удар нашого півзахисника.

Але господарі не збиралися зупинятися. На 77-й хвилині Малиновського замінив Йосип Ілічіч.

А через дві хвилини після кутового аргентинський захисник Хосе Паломіно ударом головою приніс "Аталанті" перемогу – 3:2.

Команда українця виграє другий матч поспіль і наближається до "Інтера" на відстань чотирьох очок. Читайте також: прогноз, розклад і результати 27-го туру чемпіонату Італії, турнірна таблиця.