Етап "Тур де Франс" скоротили через погану погоду

27 липня 2019, 11:59
Замість запланованих 130 км спортсмени подолають 59 км

/ Фото: AFP

Дистанція 20-го етапу престижної шосейної багатоденної велогонки "Тур де Франс" буде скорочена через непрості погодні умови. Замість запланованих 130 км у французьких Альпах між Альбервіля і Валь-Торанс спортсмени подолають дистанцію в 59 км при цьому старт і фініш відбудуться в зазначених населених пунктах.

19-й етап був перерваний через град і загрозу зсуву. За його підсумками лідером в генеральній класифікації став колумбієць Еган Берналь, який виступає за команду Ineos, з результатом 78 годин 42 секунди, француз Жуліано Алафіліпп з Deceuninck – Quick-Step, що лідирував з третього по п'ятий і з восьмого по 18-й етапи, опустився на друге місце (+0.48), на третьому місці знаходиться британець Герайнт Томас з команди Ineos (+1.16).

"Тур де Франс" проходить в 106-й раз, цього року маршрут гонки прокладений по території Бельгії і Франції. Багатоденка включає в себе 21 етап загальною протяжністю в 3480,3 км. "Тур де Франс" завершиться 28 липня. Переможцем "Тур де Франс" – 2018 став Томас, який виступав за команду Sky.

До речі, велогонщик Петер Саган підписав книгу вболівальнику під час гірського етапу "Тур де Франс". 29-річний словацький велогонщик Петер Саган, який виступає за команду Bora-Hansgrohe, підписав свою книгу вболівальнику під час 185-кілометрового гірського етапу "Тур де Франс" в Піренеях.

Також нагадаємо, що Саймон Йейтс став першим гонщиком з 1979 року, який виграв два гірських етапи у французьких Піренеях. Британець Саймон Йейтс, який виступає за команду Mitchelton-Scott, став переможцем 15-го етапу престижної шосейної багатоденної велогонки "Тур де Франс".

Додамо, що кращий молодий гонщик "Тур де Франс" Ярослав Попович гостював у редакції "Сьогодні":