Етап "Тур де Франс" був екстрено перерваний через жахливі погодні умови

26 липня 2019, 19:56
Град, сніг і зсуви не дозволили продовжити гонку

Велоспорт у Токіо / Фото: AFP

Черговий етап велосипедної багатоденки "Тур де Франс" був перерваний за 37 кілометрів до фінішу. Організатори змушені були піти на такий крок через погані погодні умови – йшов град і траса захолонула, на одній з ділянок стався зсув.

Переможцем 19-го етапу був визнаний колумбієць Еган Берналь, який першим піднявся на вершину гори Коль д'Ізеран. Він же очолив загальний залік гонки, віднявши жовту майку лідера у француза Жюлиана Алафіліппа. Відома багатоденка "Тур де Франс" фінішує в Парижі 28 липня.

До речі,  велогонщик Петер Саган підписав книгу вболівальнику під час гірського етапу "Тур де Франс". 29-річний словацький велогонщик Петер Саган, який виступає за команду Bora-Hansgrohe, підписав свою книгу вболівальнику під час 185-кілометрового гірського етапу "Тур де Франс" у Піренеях.

Також нагадаємо, що Саймон Йейтс став першим гонщиком з 1979 року, який виграв два гірських етапи у французьких Піренеях. Британець Саймон Йейтс, який виступає за команду Mitchelton-Scott, став переможцем 15-го етапу престижної шосейної багатоденної велогонки "Тур де Франс".