Є путівка на Олімпіаду і рекорд: українська плавчиня перемогла на змаганнях у Європі

27 січня 2020, 18:50
Дарина Зевіна та Михайло Романчук виграли свої дистанції в Люксембурзі

/ Фото: Федерація плавання України

Успішно виступили українські плавці на Luxembourg Euro Meet 2020 року – традиційно турнірі в Люксембурзі. Троє з наших завоювали медалі міжнародного розливу, а дівчина ще й побила рекорд. Раніше ми повідомляли, що Дар'я Зевіна взяла "срібло" чемпіонату Європи з плавання, залишивши за бортом п'єдесталу росіянку.

На цей раз Зевіна перемогла на відстані 200 метрів на спині, причому оновила при цьому рекорд змагань – 2 хвилини 9,85 секунди. Це дозволило Даші завоювати так звану ліцензію А на літні Олімпійські ігри 2020 року, які пройдуть в японському Токіо.

Також ми писали, що Андрій Говоров завоював медаль на елітному турнірі в Пекіні в спринті.

Ще один наш провідний спортсмен, Михайло Романчук, відсвяткував перемогу на дистанції 400 метрів вільним стилем. Його результат – 3 хв. 50,24 сек. Другий українець в цьому запливі, Сергій Фролов, виявився п'ятим, поступившись переможцю більше чотирьох секунд.

Дивіться, як дружина Романчука, сексуальна легкоатлетка Марина Бех, провела фотосесію.

Третю медаль в Люксембурзі отримав Сергій Шевцов: українець став третім на стометрівці вільним стилем – 49,05 сек. Таким чином, шість наших плавців завоювали олімпійські ліцензії на восьми дистанціях.