Є перша медаль: Ярослава Магучих зі світовим рекордом завоювала "срібло" ЧС

30 вересня 2019, 23:20
Юлія Левченко упустила медаль за рахунок додаткової спроби

Ярослава Магучих / Фото: AFP

18-річна українка Ярослава Магучих завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі. Наша стрибунка подолала позначку в 2.04 метра, що є світовим рекордом у віковій категорії до 20 років. Ще одна українка Юлія Левченко стала четвертою, зупинившись на позначці 2 метри.

Золоту медаль завоювала Марія Лісіцкене (2.04 м), яка виступає під нейтральним прапором, третє місце у Вашті Каннінгем з США. Вона також стрибнула на 2 метри, як і наша Левченко, але зробила це з першої спроби.

Ярослава Магучих

Нагадаємо, що попередні змагальні дні ознаменувалися жахливими погодними умовами для спортсменів. Під час гонки скороходів на 50 км зле стало українському атлету Мар'яну Закальніцькому, якого прямо з бігової доріжки відвезли на інвалідному візку в медпункт. "Прокинувся вже під крапельницею": українці згадують жахливу гонку на чемпіонаті світу.

А вчора зламався шест під час стрибка на чемпіонаті світу: за життя шведської спортсменки стало реально страшно. Скандинавка Бенгтссон якимось дивом залишилася цілою і неушкодженою після невдалої спроби взяти висоту 4,80.

Також ми писали, що манікюр української спортсменки став хітом чемпіонату світу в Катарі. Кадри з Наталією Прищепою облетіли найбільші інформаційні агентства планети.