Є фінал! Український борець ефектно крутнув росіянина на останніх секундах сутички чемпіонату Європи

11 лютого 2020, 00:34
Семен Новіков побореться за золоту медаль в Римі

Семен Новіков

У понеділок в столиці Італії стартував чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. На цьому форумі не розігрують путівки на Олімпійські ігри в Токіо. Серед учасників значаться сім діючих чемпіонів світу 2019 року і 16 – Європи, зокрема й чотири українки. До слова, український депутат Жан Беленюк увійшов до трійки найкращих борців світу.

Першими нагороди розіграють представники греко-римської боротьби, потім дами, а закриють програму турніру вільники-чоловіки. Невелике диво створив дворазовий чемпіон світу серед молоді Семен Новіков. У вазі до 87 кг харків'янин зійшовся з одним з лідерів збірної Росії – титулованим Олександром Комаровим. Програючи по ходу зустрічі, до останніх секунд Новіков не залишав надію вирвати перемогу і йому це вдалося. Дія, зроблена в останні секунди сутички, вивела українця в фінал. У битві за "золото" Семен зустрінеться з Віктором Лорінцом з Угорщини – срібним призером світового форуму.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу-2019 українці завоювали чотири медаліі п'ять олімпійських ліцензій.

За бронзові медалі потрібно поборотися нашим Миколі Кучмію (130 кг) і Володимиру Яковлєву (77 кг).