Є ще порох: 37-річний Ібрагімович забив шість голів у чотирьох матчах

14 квітня 2019, 12:32
Шведський форвард вражає результативністю в чемпіонаті MLS

/ Фото: AFP

У матчі регулярного чемпіонату МЛС "Лос-Анджелес Гелаксі" обіграв "Філадельфія" з рахунком 2: 0. Обидва м'ячі провів шведський форвард "Гелексі" Златан Ібрагімович, відзначившись на 29-й і 36-й (з пенальті) хвилині матчу. На 76-й хвилині був видалений з поля захисник гостей Остонов Трасті.

"Лос-Анджелес Гелаксі" з 15 очками займає третє місце в турнірній таблиці регулярного чемпіонату МЛС. "Філадельфія" (10 балів) – на 11-му рядку.

Ібрагімович забиває в четвертому матчі поспіль. на його рахунку шість голів у екущем чеміпонате MLS.

Раніше Ібрагімович став найрезультативнішим футболістом в історії Швеції. Він перевершив досягнення легенди "Мілана" Гуннара Нордаля.

Ібрагімович є одним з трьох діючих гравців, які забили більше 500 м'ячів за кар'єру. Двоє інших – аргентинський форвард "Барселони" Ліонель Мессі (685) і його португальська колега з "Ювентуса" Кріштіану Роналду (700).

Нагадаємо, що в попередньому матчі Златан Ібрагімович реалізував пенальті в стилі Мілевського. Шведський форвард приніс своїй команді перемогу в матчі MLS проти "Портленд Тімберс".