"Ще раз – і ти н *** р йдеш з поля!" Сульшер обматюкав гравця "МЮ" по ходу дербі з "Сіті"

30 січня 2020, 10:32
Невдовзі після жорсткого попередження з боку головного тренера півзахисник "Манчестер Юнайтед" був замінений

Сульшер і Лінгард Манчестер Юнайтед / Фото: Getty Images

Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому "Манчестер Юнайтед" обіграв на виїзді "Манчестер Сіті" 1:0, відзначився жорсткою лайкою головного тренера "МЮ" Уле-Гуннар Сульшера з одним зі своїх підопічних – 27-річним Джессі Лінгардом.

Після того як 27-річний англієць Джессі Лінгард втратив м'яч в одному з епізодів у другому таймі, норвезький коуч "червоних дияволів" Уле-Гуннар Сульшер з бровки поля обматюкав футболіста.

"Ще раз – і ти н *** р йдеш з поля!" – прокричав норвежець хавбеку

Однак, схоже, попередження на Джессі не подіяло: 5 хвилин по тому Лінгард був замінений на Андреаса Перейру.

Дивіться, як вміє забивати Джессі Лінгард

Нагадаємо, команда Олександра Зінченка "Манчестер Сіті", незважаючи на домашню поразку від "Манчестер Юнайтед" 0:1, вийшла у фінал Кубка англійської ліги завдяки добутій раніше перемозі на виїзді з рахунком 3:1. У поєдинку за трофей 1 березня на "Вемблі" "Сіті" битиметься з "Астон Віллою".