Ще одна тенісистка знялася з Підсумкового турніру, її матч проти Світоліної під питанням

30 жовтня 2019, 18:37
Якщо Б’янка Андрееску не зможе продовжити боротьбу на турнірі, її замінить Софія Кенін

/ Фото: Reuters

Канадська тенісистка Б’янка Андрееску відмовилася від боротьби під час матчу з представницею Чехії Кароліною Плішковою в другому турі Підсумкового чемпіонату WTA в Китаї. Зустріч тривала 45 хвилин і завершилася в першому сеті за рахунку 3: 6.

Повідомляється, що причиною зняття 19-річної Андрееску стала травма коліна. Нагадаємо, що в першому турі групового етапу обидві спортсменки зазнали поразки. Таким чином, Плішкова зможе вийти в півфінал у разі перемоги над Сімоною Халеп.

Раніш в півфінал вийшла українка Еліна Світоліна, яка є чинною переможницею Підсумкового турніру. Наразі матч Андрееску проти Світоліної залишається під питанням. Канадка ще може зіграти, якщо зуміє відновитися, в іншому випадку її замінить американка Софія Кенін.

Нагадаємо, що раніше Наомі Осака знялася з Підсумкового турніру. Японка змушена була припинити виступ на турнірі через травму плеча. Її замінила Кікі Бертенс, яка в першому матчі на турнірі обіграла першу ракетку світу Ешлі Барті.

Раніше ми писали, що Еліна в Китаї виграла вже 25 мільйонів гривень, якщо перевести в долари – 995 тисяч.

Дивіться також сюжет, як Еліна Світоліна обіграла чеську тенісистку Плішкову на старті туніру в Китаї