Енді Маррей виграв перший трофей з металевим стегном

24 червня 2019, 10:44
Відомий британець думав про завершення кар'єри через болі в стегні

/ Фото: AFP

Колишня перша ракетка світу британець Енді Маррей спільно з іспанцем Фелісіано Лопесом виграли лондонський трав'яний турнір Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР-500) в парному розряді. У фіналі турніру вони обіграли американця Раджива Рама і британця Джо Солсбері – 7:6 (6), 5:7, 10:5.

Тривалість поєдинку становила 1 годину і 52 хвилин. Протягом цього часу Енді і Фелісіано зробили 7 подач навиліт, подвійну помилку і реалізували 1 брейк-пойнт. Джо і Раджива зробили 6 ейсів, 3 подвійні помилки і виграли 2 гейми на прийомі.

Маррей завоював перший титул після важкої операції, в результаті якої британцеві вставили металеве стегно. Після вильоту з Australian Open в січні Енді Маррей оголосив про швидке завершення кар'єри через болі в стегні, але пізніше він все ж таки зважився на повторну операцію і не прогадав. У липні Маррей збирається взяти участь в Уїмблдоні-2019 в парному розряді разом зі своїм братом Джеймі.

Раніше ми писали, що Енді Маррея посвятили в лицарі. 32-річний британський тенісист удостоївся особливого визнання за виграш 45 трофеїв.

Раніше ми писали, що українка Ястремська програла стартовий матч престижного турніру у Великій Британії. Попереду в українки парні змагання в Істборні.

Раніше найкраща українка на Гарросі Надія Кіченок заявила: "Ми ще зіграємо із сестрою на Олімпіаді. Можете чекати". Наша півфіналістка на Ролан Гаррос-2019 розповіла про випадкового партнера, сестру-близнючку і "Чорнобиль".