Енді Маррей стане першою ракеткою світу, якщо вийде в фінал турніру в Парижі

5 листопада 2016, 10:19
Британець має шанс зрушити з трону Новака Джоковича

Енді Маррей. Фото AFP

Британський тенісист Енді Маррей пробився до півфіналу турніру серії "Мастерс" в Парижі і тепер перебуває за крок від першого рядка в рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР).

Маррей, який отримав в Парижі другий номер посіву, в п'ятницю завдав поразки чеху Томашу Бердиху (7-й номер посіву) з рахунком 7: 6 (11: 9), 7: 5. Зустріч тривала трохи менше двох годин. На тай-брейку першого сету британець поступався з рахунком 1: 6, але зміг відіграти сім сет-поінтів.

Суперник Маррея по півфіналу визначиться в матчі між канадцем Мілошем Раонічем (4-й) і французом Жо-Вільфрідом Цонга (11-й). У разі перемоги британець підніметься на перше місце рейтингу ATP. Лідером рейтингу з липня 2014 роки є серб Новак Джокович, який раніше в п'ятницю в чвертьфіналі турніру в Парижі програв хорвату Маріну Чилічу.