Емоційний гол українця приніс вольову перемогу грецькому АЕКу

2 листопада 2020, 10:58
Півзахисник Євген Шахов забив перший м'яч за нову команду

Євген Шахов / Фото: АЕК Греція

Український футболіст Євген Шахов відзначився першим голом за грецький АЕК. Причому, він приніс своїй команді вольову перемогу, а потім бурхливо відсвяткував взяття воріт суперника. Нагадаємо, у вересні Шахов підписав дворічний контракт із греками на мільйон євро. Півзахисник, який у 2015 році в складі "Дніпра" ставав фіналістом Ліги Європи, буде отримувати в афінському клубі 500 тисяч євро за сезон.

Учора ввечері АЕК приймав ОФІ і пропустив уже на шостій хвилині. В кінці першого тайму господарі зрівняли рахунок, а на 74-й хвилині Шахов забив переможний м'яч – 2:1. Українець продерся лівим флангом оборони ОФІ й пробив повз воротаря у дальній кут, після чого побіг святкувати успіх до трибун.

Прем'єрний гол Євгена дозволив АЕКу обійти колишній клуб хавбека, ПАОК, набрати 13 очок після шести турів і вийти на третє місце. "Олімпіакос" має стільки ж балів, але провів на гру менше. Лідирує з 16 пунктами в активі "Аріс".

Тиждень тому дружина українського футболіста показала шикарний басейн їхнього будинку в Греції.