Емоційна Харлан взяла з подругами медаль Кубку світу у Франції

24 листопада 2019, 19:27
Олімпійська чемпіонка поквиталась із француженкою за поразку в особистому турнірі

Сьогодні у французькому Орлеані завершується етап Кубку світу з фехтування на шаблях. Як ми писали, в особистому турнірі вчора Ольга Харлан стала бронзовим призером. У неділю наша знаменита олімпійська чемпіонка також посіла третє місце, але вже з подругами в командному турнірі.

Крім Харлан, у команді билися Аліна Комащук, Олена Вороніна та Юлія Бакастова. У 1/16 фіналу наші перемогли Узбекистан із комфортним рахунком 44:33, а в 1/8 фіналу – японок (45:39). Однак у чвертьфіналі француженки змусили українок проявити характер. За два мінібою до кінця ми поступалися в чотири удари, однак тут на доріжці з'явилися Харлан і Манон Брюне, яка днем раніше позбавила нашого лідера особистого фіналу і залишила з "бронзою". Українка взяла реванш і зробила загальний рахунок 39:40, після чого Комащук довела справу до переможного результату – 45:44.

У півфіналі "синьо-жовті" поступалися кореянкам 6:10, проте Харлан повернула це протистояння в іншу сторону – 15:14. Далі йшла рівна боротьба – 19:20, 25:24, 34:35 і 40:39 на нашу користь, але в підсумку наші поступилися з рахунком 43:45. Правда, у сутичці за бронзові медалі впевнено здолали збірну Угорщини – 45:36.

Дивіться, яке незвичайне тренування провела Ольга Харлан.

Ольга Харлан. Незвичайне тренування Відео: Instagram