Емоції били через край! "Ворскла" гаряче відсвяткувала вихід до фіналу Кубка: відео з роздягальні

25 червня 2020, 07:53
Полтавська команда в середу виграла півфінал на виїзді у "Маріуполя" в серії 11-метрових

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

У Кубку України з футболу визначилися обидва фіналісти. У середу ввечері свій поєдинок виграла полтавська команда: "Ворскла" перемогла "Маріуполь" в півфіналі Кубка в серії пенальті. Героєм зустрічі став 16-річний воротар Павло Ісенко.

Підопічні Юрія Максимова поступалися після першого тайму, але в кінці другого зуміли відновити рівновагу – з 11-метрового у виконанні Ібрагіма Кане. Справа дійшла до "футбольної лотереї", в якій щастя було на боці гостей. Юний голкіпер Ісенко парирував три удари з "точки" і приніс команді перемогу – 3:2 в серії пенальті після 1:1 в основний час.

"Ворскла" знову вийшла у фінал; нагадаємо, в 2009 році полтавці взяли трофей, обігравши "Шахтар". Після перемоги над "Маріуполем" команда дружно стрибала від радості в роздягальні. Тренерський штаб при цьому покартав футболістів за невдалий перший тайм, але похвалив в цілому за успіх. Відео святкування з'явилося на офіційній сторінці полтавського клубу в Twitter.

Суперником "Ворскли" 8 липня в боротьбі за трофей буде київське "Динамо", яке раніше впоралося з "Минаєм".

Читайте, що тренер "Шахтаря" розповів про головну помилку "Динамо" в чемпіонаті України.