Емма Коберн – блондинка, яка здивувала всіх на чемпіонаті світу

12 серпня 2017, 10:44
26-річна американка встановила рекорд чемпіонатів світу і принесла своїй країні перше "золото" в історії жіночого стипль-чезу

Емма Коберн перервала домінування Кенії в <s

У п'ятницю на чемпіонаті світу з легкої атлетики прогриміла сенсація – "золото" в бігу на 3000 метрів з перешкодами виборола не одне з представниць Кенії, а американка Емма Коберн. Блондинка не тільки встановила новий рекорд чемпіонатів світу (9: 02,58), але і принесла США перше "золото" в історії жіночого стипль-чезу.

26-річна спортсменка в минулому році завоювала "бронзу" на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро. На батьківщині вона домінує вже шість років – з 2011 вигравала всі чемпіонати США.

У Instagram у красуні-спортсменки 165 тисяч передплатників. Ось деякі фото
:

<p>Емма Коберн. Фото Instagram</p>

Нагадаємо , що українські спортсмени на чемпіонаті світу в Лондоні поки медалей не завоювали . Головна наша надія на нагороду – стрибун у висоту Богдан Бондаренкопробився у фінал.

Минулої суботи пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив , що не змінить своє рішення завершити кар'єру.