Елітну гонку з масовим стартом від України побіжить тільки Олена Підгрушна

19 лютого 2020, 00:29
Віта Семеренко і Юлія Джима числяться серед запасних недільного фіналу

Олена Підгрушна

Чемпіонат світу з біатлону в Італії підійшов до екватора: в Антхольці-Антерсельві провели шість гонок. При цьому на турнірі ще відбудеться тільки одна особиста гонка у представниць прекрасної статі. В неділю 30 найкращих біатлоністок світу змагатимуться в мас-старті. У вівторок Доротея Вірер виграла індивідуальну гонку чемпіонату світу, а наша Анастасія Меркушина зайняла 11-те місце, хоча могла піднятися і вище.

Відбір до гонки з масовим стартом досить жорсткий: путівки туди отримують перші 15 біатлоністів із загального заліку Кубка світу і всі призери нинішнього світового форуму. Доповнюють ТОП-30 найкращі спортсменки особистих гонок в Антхольці. Таким чином, від України до еліти пробилася тільки Олена Підгрушна. Капітан нашої команди стала четвертою в спринті і 13-ою в гонці переслідування. А "індивідуалку" вона не бігла, щоб поберегти сили для класичної естафети.

Читайте про те, що визначилася переможниця Кубка світу в заліку індивідуальних гонок. Приз дістався шведці Еберг; Джима – 10-та.

Трохи не вистачило для потрапляння до мас-старту Віті Семеренко та Юлії Джимі – всього три очки. Поки що вони числяться серед запасних.

До вашої уваги – все про чемпіонат світу з біатлону: розклад, результати, склад і цікаві факти.

Дивіться, як Підручний невдало впав під час спринтерської гонки чемпіонату світу