Еліна Світоліна з перемоги стартувала на Ролан Гаррос

27 травня 2018, 14:35
У матчі першого кола Світоліна обіграла австралійку Айлу Томлянович

Еліна Світоліна з перемоги стартувала на

Еліна Світоліна на Ролан Гаррос. Фото AFP

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до другого раунду Відкритого чемпіонату Франції. У стартовому матчі Світоліна, посіяна на турнірі під четвертим номером, обіграла австралійку Айлу Томлянович.

У першій партії Світоліна поступалася 1-5, але зуміла виграти поспіль шість геймів. Підсумковий рахунок – 7: 5, 6: 3.

Наступна суперниця Еліни визначиться в поєдинку між італійкою Франческою Скьявоне і Вікторією Кузмовою зі Словаччини.

Еліна Світоліна – найуспішніша тенісистка в історії України. Раніше ніхто з українок не піднімався на третю сходинку світового рейтингу. Також Світоліна виграла найбільшу кількість турнірів серед всіх українців.

Нагадаємо, що минулого тижня на турнірі в Римі
Еліна Світоліна в фіналі обіграла першу ракетку світу Сімону Халеп. Румунка програла перший сет " під нуль " , рахунок матчу – 6 : 0 , 6 : 4 на користь української тенісистки .

Нагадаємо , що раніше стало відомо , щоСергій Стаховський отримав право зіграти в основній сітці Ролан Гаррос як " лакілузер " . Українець програв у фіналі кваліфікації , але отримав запрошення на турнір через відмову ряду гравців , в тому числі Олександра Долгополова .