Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу великого турніру в Монреалі

10 серпня 2018, 09:10
Українська тенісистка обіграла Йоханну Конту в двох сетах і вийшла на бельгійку Мертенс

Еліна Світоліна. Фото: Getty

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу тенісного турніру в Монреалі, призовий фонд якого перевищує 2,5 мільйона доларів. У матчі третього кола Світоліна (п'ятий номер посіву) переграла британку Йоханну Конту з рахунком 6:3, 6:4. Зустріч тривала 1 годину 25 хвилин.

Суперниця Еліни Світоліної в 1/4 фіналу – бельгійка Еліз Мертенс. За вихід до чвертьфіналу Світоліна отримає $ 60 210 призових, а в разі виходу до півфіналу сума подвоїться.

Раніше ми писали, що суперниця Світоліної Міхаела Бузарнеску покинула корт на інвалідному візку. Румунці довго надавали допомогу, її праву ногу зафіксували в гіпсову пов'язку і відвезли з корту.

Також вийшла до 1/4 фіналу турніру в Монреалі голландка Кікі Бертенс, яка обіграла чешку Петру Квітову (8) з рахунком 6:3, 6:2. За вихід до півфіналу змагань Бертенс посперечається з австралійкою Ешлі Барті (15).

А росіянка Марія Шарапова не змогла пробитися до чвертьфіналу. Шарапова в четвер у матчі третього кола поступилася шостій ракетці турніру француженці Каролін Гарсії – 3:6, 2:6. В іншому матчі третього кола перша ракетка світу румунка Симона Халеп з рахунком 6:2, 6:2 завдала поразки американці Венус Вільямс (13-й номер посіву). У чвертьфіналі Гарсія і Халеп зіграють одна з одною.

Раніше став відомий список українських тенісистів, які виступлять у кваліфікації US Open. Україну у відбірковому турнірі представлять п'ять тенісистів: Сергій Стаховський, Ілля Марченко, 16-річна Марта Костюк, Ангеліна Калініна і Катаріна Завацька.