Еліна Світоліна наблизилася до звання першої ракетки світу

5 жовтня 2017, 14:41
Українська тенісистка пробилася до чвертьфіналу турніру в Пекіні

Еліна Світоліна. Фото: AFP

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№3 у рейтингу WTA) вийшла до чвертьфіналу турніру в Пекіні з призовим фондом в 3,3 мільйона доларів.

У матчі третього кола Світоліна, посіяна під третім номером, за 1 годину 49 хвилин обіграла росіянку Олену Весніну з рахунком 6:2, 7:5.

У першій партії українка поступалася 1:2 з брейком, але потім виграла шість геймів поспіль. У другому сеті Весніна зробила брейк в сьомому геймі. Українська тенісистка поступалася 3:5, проте впевнено взяла чотири останніх гейми зустрічі.

Раніше Світоліна стала першою українською тенісисткою, яка кваліфікувалася на Підсумковий турнір вісімки найсильніших в Сінгапурі.

За вихід до півфіналу Світоліна посперечається з претенденткою на останню путівку на Підсумковий чемпіонат WTA француженкою Каролін Гарсією. Суперниці грали між собою якось: 2015 року в Цинциннаті Світоліна здобула перемогу з рахунком 6:0, 6:3. Гарсія – переможниця турніру в Ухані, що завершився в минулі вихідні.

Торік Еліна дійшла до півфіналу змагань у Пекіні. До речі, за підсумками турніру в Пекіні Еліна може стати першою ракеткою світу. Для цього українці потрібно виграти змагання в столиці Китаю.

Раніше Світоліна у другому колі обіграла в двох сетах австралійку Ешлі Барті.