Еліна Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу Вільямс на "Ролан Гаррос"

26 травня 2019, 19:50
Наша тенісистка у двох сетах обіграла Венус і вийшла на Козлову

/ Фото: AFP

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна всього за годину і 15 хвилин пройшла екс-першу ракетку світу Венус Вільямс в першому колі "Ролан Гаррос". Наша тенісистка у двох сетах впевнено обіграла американку – 6: 3, 6: 3.

Треба сказати, що семиразова переможниця турнірів "Великого шолома" Венус Вільямс не дуже любить грунтові турніри. Її кращий результат у Парижі датується 2002 роком, коли Вільямс-старша дійшла до фіналу, де програла своїй сестрі Серені.

Тепер у другому колі Еліна Світоліна зустрінеться з українкою Катериною Козловою, яка пройшла американку Бернарду Пера.

Нагадаємо, що Даяна Ястремська встановила особистий рекорд у світовому рейтингу. 19-річна українська тенісистка піднялася на 32-е місце в рейтингу WTA. Даяна Ястремська виграла другий турнір WTA в нинішньому році і третій в кар'єрі! Наша спортсменка виграла змагання в Страсбурзі.

Відзначимо, що Даяна Ястремська входить у наш рейтинг ТОП-50 українських спортсменів за кількістю підписників в соціальній мережі Instagram. Там у Даяни майже 40 тисяч "фанатів". Серед наших тенісисток за цим показником Даяна третя – після Еліни Світоліної (453 тисячі) і Марти Костюк (58 тисяч).