Еліна Світоліна ледь не втратила свідомість на прес-конференції

21 жовтня 2018, 18:43
Українській тенісистці стало погано після матчу з Квітовою

Еліна Світоліна. Фото AFP

Сьогодні перша ракетка України Еліна Світоліна стартувала на Підсумковому чемпіонаті WTA в Сінгапурі . У першому матчі групового раунду Світоліна у двох сетах обіграла обіграла дворазову переможницю Вімблдону чешку Петру Квітову – 6 : 3 , 6 : 3 .

Після поєдинку Еліна Світоліна прийшла на прес – конференцію , де під час відповідей на питання нашій тенісистці стало погано . Подробиць самопочуття Еліни поки немає.

Сьогодні в Білій групі , де виступає Світоліна , відбувся ще один матч. Чешка Кароліна Плішкова обіграла діючу переможницю турніру датчанку Каролін Возняцкі.

До Червоної групу потрапили німкеня ангелік Кербер , японка Наомі Осака , американка Слоан Стівенс і голландка Кікі Бертенс .

Нагадаємо , що перша ракетка світу румунська тенісисткаСімона Халеп напередодні оголосила про своє рішення знятися зі змагань через травму спини.

Призовий фонд Підсумкового чемпіонату WTA становить 7 мільйонів доларів . Турнір в Сінгапурі завершиться 28 жовтня. У торішньому фіналі Каролін Возняцкі обіграла американку Вінус Вільямс .