Еліна Світоліна без проблем вийшла до чвертьфіналу престижного турніру в Дубаї

20 лютого 2019, 19:18
У наступному раунді українка зустрінеться з 26-ю ракеткою світу

Еліна Світоліна / Фото: AFP

Перша ракетка України Еліна Світоліна легко впоралася з екс-лідером світової класифікації іспанкою Гарбінє Мугурусою в 1/8 фіналу турніру Dubai Duty Free Tennis Championships в Дубаї. Матч тривав 1 годину і чотири хвилини і завершився перемогою українки – 6:1, 6:2.

У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з ще однією представницею Іспанії Карлою Суарес Наварро, яка здолала француженку Крістіну Младенович (7:5, 7:5).

Тенісистки зустрічалися між собою сім разів. Наразі на рахунку іспанки чотири перемоги, три має в своєму активі українка.

Нагадаємо, що сьогодні раніше Леся Цуренко програла Симоні Халеп і не змогла вийти до чвертьфіналу. Українка зазнала другої поразки поспіль від колишньої першої ракетки світу.

На початку січня цього року стало відомо, що найкраща тенісистка в історії України Еліна Світоліна зустрічається з Гаелем Монфісом. Тенісисти підтвердили свої романтичні стосунки і навіть завели спільний Instagram під абревіатурою G.E.M.S.Life, що можна розшифрувати як життя Гаеля Еліни Монфіса Світоліної. Слоган профілю: "Ми не ідеальні, ми робимо помилки, і ми зробимо ще більше помилок. Але це нормально".