Еліа Вівіані виграв 13-й етап велогонки "Джиро д'Італія"

18 травня 2018, 20:53
У генеральній класифікації лідирує британець Саймон Йейтс

Вівіані святкує перемогу. фото AFP

Італійський велогонщик Еліа Вівіані з команди Quick-Step Floors став переможцем 13-го етапу багатоденної гонки "Джиро д'Італія".

Вівіані в п'ятницю подолав дистанцію етапу 180 кілометрів за 3 години 56 хвилин 25 секунд. Друге місце зайняв ірландець Сем Беннетт (BORA – hansgrohe), третім фінішував голландець Данні ван Поппель (Team LottoNL-Jumbo), обидва показали на етапі час лідера.

У генеральній класифікації "Джиро" після 13 етапів лідирує британець Саймон Йейтс з команди Mitchelton-Scott. Друге місце займає голландець Том Дюмулен (Sunweb), третім йде француз Тібо Піно (Groupama – FDJ).

14-й етап багатоденки протяжністю 186 кілометрів пройде в суботу, 19 травня.

Нагадаємо, що мотоцикліст загинув під час аварії на старті п'ятого етапу велобагатоденки "Джиро д'Італія". 48-річний мотоцикліст, який гарантував безпеку на дорозі, був збитий 60-річним водієм автомобіля, який проігнорував обмежуючі знаки.

Раніше ми писали, що фанатка оголила груди перед учасниками "Джиро д'Італія". Вболівальниця оригінально привітала велосипедистів в Ізраїлі.