Лідер нашої збірної не може побороти проблеми зі здоров'ям

Олена Підгрушна. Фото AFP

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна може поїхати на Олімпійські ігри-2018 в Пхенчхані як запасна. Про це заявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

"Розглядаємо варіант, що Олена на Олімпіаді буде запасною. Причина – її стан здоров'я. Вона мало тренувалася в Рупольдінгу через хворобу. Потім переїхала в Італію в Ріднау, але там теж не тренувалася. Зараз вона в Києві, відвідує лікарів. Чи зможе вона підготуватися до Ігор – питання", – розповів Бринзак.

Без допомоги Підгрушної Україна посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату Європи в Ріднау. Наша команда завоювала три медалі – дві золоті та одну – срібну.

Відзначимо, що на вівторок, 30 січня у Підгрушної запланована зустріч з Володимир Бринзак, щодо її участі в Олімпіаді.

Раніше Підгрушна вже була включена до складу збірної України з біатлону на Олімпіаду-2018. Нашій команді прогнозують "бронзу" в жіночій естафеті.

У поточному сезоні Підгрушна в складі збірної України завоювала "срібло" в естафеті на етапі Кубка світу в Хохфільцені. Ще один раз українки прийшли до фінішу п'ятими. Кращий результат Підгрушної в індивідуальних гонках – 9-е місце в гонці переслідування в Естерсунді.