Олена Підгрушна без промахів відстала від Анаіс Бескон майже на півхвилини

22 листопада 2018, 22:24
Збірна України з біатлону провела контрольне тренування на зборі в Швейцарії

Олена Підгрушна. Фото AFP

Жіноча збірна України з біатлону проводить заключний підготовчий збір у швейцарському Ленцерхайді перед стартом сезону Кубка світу 2 грудня. Там сьогодні відбулося контрольне тренування за участю наших біатлоністок, а також найсильніших спортсменок Франції, Словаччини, Швейцарії, Польщі та Литви.

Це була можливість для біатлоністок і їхніх тренерів перевірити свої можливості на тлі сильних суперниць за 10 днів до старту Кубка світу (в словенській Поклюці). Гонка проводилася в форматі спринту, її виграла француженка Анаіс Бескон, яка не допустила жодного промаху і швидко пройшла всю трасу.

Другий результат показала наша Олена Підгрушна, яка теж не допускала промахів, але трасу в цілому подолала майже на 28 секунд (27,9) повільніше.

Віта Семеренко – 5-а (без промахів, відставання 37,7 секунди), Юлія Журавок – 15-я (один промах, +1: 49,3), Христина Дмитренко – 24-а (один промах, +3: 45, 2), Любов Кіп’яченкова (три промахи, +4: 47,2).

Відзначимо, що паралельно Юлія Джима виграла контрольний спринт в Австрії з одним промахом, майже на 13 секунд випередивши найближчу суперницю. Анастасія Меркушина відстала на 57 секунд.