Еквадорець виграв велогонку з неймовірним фіналом на Олімпіаді, українець – 52-й

24 липня 2021, 12:10
Велосипедист з Еквадору Річард Карапас став олімпійським чемпіоном Токіо в груповій гонці на шосе. Він випередив найближчого переслідувача більш ніж на хвилину. А українець Анатолій Будяк став 52-м

Річард Карапас виграв шосейну гонку на Олімпіаді-2020 / Фото: Reuters

Карапас подолав 234-кілометровий маршрут за 6:05:26. Ближче до фінішу він настільки відірвався від переслідувачів, що міг би перетнути фінішну лінію пішки.

А ось за інші медалі розгорнулася неймовірна боротьба. Вісім! велосипедистів одночасно перетнули фінішну лінію, тому володарів "срібла" і "бронзи" визначали за допомогою фотофінішу. В результаті "срібло№ дісталося бельгійцю Вауту ван Арту, а "бронза" – Тадею Погачару зі Словаччини Українець Анатолій Будяк фінішував 52-м з відставанням від лідера в 11 хвилин.

Всі новини про виступ України на Олімпіаді-2020 ви можете знайти в спеціальному розділі на нашому сайті.

Також у нас на сайті є докладний розклад Олімпійських ігор на кожен день, де окремо виділені медальні старти.

А ще ми проводимо голосування за найкрасивішу українську спортсменку в Токіо. Допоможіть нам вибрати Міс Україна на Олімпіади-2020!