Екстравагантна блондинка Юлімар Рохас виграла чемпіонат світу в потрійному стрибку

3 березня 2018, 15:23
Україна в потрійному стрибку на чемпіонаті світу в Бірмінгемі не представлена

Юлімар Рохас (у центрі) та інші

Венесуелка з екстравагантною зовнішністю Юлімар Рохас перемогла в потрійному стрибку на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні , який проходить в Бірмінгемі .

Рохас стала першою з результатом 14,63 метра . Друге місце зайняла Кімберлі Вільямс ( 14,48 ) з Ямайки , третє – іспанка Ана Пелетейро ( 14,40 ) .

Україна в потрійному стрибку на чемпіонаті світу в Бірмінгемі не представлена.

Нагадаємо , що раніше сьогодні на ЧС з легкої атлетики в приміщеннях стало відомо , щоОлексій Касьянов знявся зі змагань в багатоборстві. Під час забігу на 60 метрів з бар'єрами українець отримав травму .

Нагадаємо , що українкаАліна Шух стала сьомою в багатоборствіна чемпіонаті світу з легкої атлетики . Результати Джонсон – Томпсон і Дадіч стали для них кращими в сезоні , а Родрігес встановила рекорд континенту .

Нагадаємо , що український український легкоатлетЄвген Гуцол не зміг вирушити на чемпіонат світу в Бірмінгем через проблеми з візою. В результаті цього в ЧС не візьме участі не тільки Гуцол , але і вся естафетна команда України .