Екс-українець і Бейл принесли Уельсу перемогу над Азербайджаном: огляд відбіркового матчу Євро-2020

7 вересня 2019, 10:08
Голи та кращі моменти відбіркового поєдинку на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: AFP

Збірна Уельсу не без зусиль обіграла команду Азербайджану у відборі на чемпіонат Європи 20202 року. Рахунок в матчі був відкритий після голу у власні ворота у виконанні гравця Олександрії Павла Пашаєва, який змінив кілька років тому українське громадянство на азербайджанське.

Гості зуміли зрівняти рахунок після перерви, але утримати нічию на виїзді їм не вдалося. За шість хвилин до фінального свистка Гарет Бейл забив переможний гол і приніс три очки Уельсу.

Уельс – Азербайджан – 2:1
Голи: Пашаєв (26, аг), Бейл (84) – Емрелі (58)

Уельс: Хеннессі, Ампаду (Воукс, 75), Тейлор (Девіс, 80), Родон, Робертс, Джеймс, Аллен, Лоуренс, Вілсон (Вільямс, 63), Бэйл, Міфем.

Азербайджан: Агаєв, Мустафазаде, Пашаєв, Кривоцюк, Медведєв, Рішард (Еюбов, 69), Гараєв, Рахімов (Халілзадзе, 73), Шейдаєв, Назаров (Рамазанов, 86), Емрелі.

Попередження: Назаров (42), Міфем (52), Рішард (66), Кривоцюк (81), Аллен (90).

Сьогодні збірна України проведе матч проти Литви в рамках відбору на Євро-2020. Поєдинок відбудеться у Вільнюсі на стадіоні зі штучним покриттям. Зустріч розпочнеться о 19:00, дивитися матч Литва – Україна на нашому сайті можна у вигляді текстового онлайну.

Напередодні матчу, українець, що виступає в місцевому чемпіонаті, Юрій Бушман, розповів, що якість поля може стати зброєю господарів поля.

Головний тренер української збірної Андрій Шевченко перед матчем заявив: "Ми готуємося до серйозного матчу з серйозним опором"