Екс-перша ракетка світу Халеп зупинила Світоліну за крок від першого фіналу сезону

15 лютого 2019, 17:59
Українка втратила перевагу в третьому сеті

/ Фото: AFP

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти до фіналу турніру WTA Premier у Досі, Катар, з призовим фондом понад 900 тисяч доларів. У півфіналі українка поступилася екс-першій ракетці світу румунці Сімоні Халеп. Матч тривав дві години і дев'ять хвилин. Світоліна у третьому сеті вела з рахунком 4: 3, але в підсумку поступилася – 3: 6, 6: 3, 4: 6.

Рахунок особистих зустрічей між Світоліною і Халеп став 4: 3 на користь українки. Це був перший півфінал Світоліної в нинішньому сезоні. Змагання в Досі стали третім турніром у поточному році, в якому бере участь українка. Раніше Еліна програла в другому раунді Брісбена і чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Нагадаємо, Світоліна отримала від організаторів турніру Wild Card і стартувала в основній сітці з другого раунду. У стартовому матчі Світоліна обіграла Олену Остапенко, а потім перемогла Кароліну Мухову.

Нагадаємо, що Світоліна і її новий бойфренд будуть віддавати дитячій лікарні 100 доларів за кожен ейс. Українська тенісистка розповіла про благодійну акцію на найближчих турнірах.