Екс-одноклубник Ярмоленка допоміг "Арсеналу" наздогнати "Челсі"

25 листопада 2018, 18:03
Найближчий суперник "Ворскли" в Лізі Європи дотиснув "Борнмут" у другому таймі

П'єр-Емерік Обамеянг ставить крапку в мат

В сьогоднішньому матчі 13-го туру чемпіонату Англії з футболулондонський " Арсенал " вирвав виїзну перемогу над " Борнмут " ( 2 : 1 ) і скоротив відставання від " Челсі " до одного очка – 27:28 . У турнірній таблиці " Арсенал " залишається на 5 – му місці , а " Челсі " після вчорашньої поразки від " Тоттенхема " помінявся з кривдниками позиціями і відкотився на 4 – е місце .

У грі з "Борнмут" іспанський наставник "Арсеналу" Унаї Емері не міг розраховувати на велику групу травмованих футболістів. У лазареті опинилися Ляказетт, Ліхштайнер, Уелбек, Монреаль, Мавропанос і Кошельни. Але навіть при цьому незатребуваними в запасі залишилися такі зірки, як Чех і Озіл.

У першому таймі футболісти "Борнмута" забили два голи. Один (30-а хвилина) – у свої ворота, автором якого став колумбійський півзахисник Лерма. Другий (45 + 1-а хвилина) – у чужі, його забив норвезький форвард Кінг. Крапку ж поставив габонець Обамеянг – колишній одноклубник Андрія Ярмоленка в Дортмунді. Йшла 67-а хвилина.

"Арсенал": Лено – Мустафі, Папастатопулос, Холдінг – Бельєрін, Торрейра (Гендузі, 79), Джака, Сеад Колашинаць – Мхітарян, Івобі (Ремсі, 82) – Обамеянг (Нкетіа, 90 + 4).

Це перша перемога "Арсеналу" після трьох поспіль нічийних результатів (два – в чемпіонаті Англії, один – в Лізі Європи).

Нагадаємо, що "Арсенал" – найближчий суперник "Ворскли" в Лізі Європи. Матч 5-го туру групового раунду відбудеться в Полтаві 29 листопада (початок о 19:55). Нагадаємо, що
в Лондоні гра "Арсенал" – "Ворскла" завершилась з рахунком 4:2.