Екс-кращий тенісист України Марченко програв 162-й ракетці світу на турнірі в Монпельє

9 лютого 2017, 19:52
Другий француз на турнірі виявився українському тенісистові не по зубах

Ілля Марченко. Фото AFP

91-а ракетка світу українець Ілля Марченко не зумів пробитися до чвертьфіналу турніру категорії ATP World Tour 250 в Монпельє, поступившись у другому колі французу Кенні де Шепперу з рахунком 6:7 (9), 6:7 (2).

За час матчу, який тривав 1 годину 54 хвилини, Марченко виконав 9 ейсів, допустив 4 подвійні помилки і реалізував 1 з 4 брейк-поінтів. Де Шеппер зумів відповісти 7 подачами на виліт, і одним виграним геймом на власній подачі, при цьому допустивши 2 помилки при введенні м'яча в гру.

Зазначимо, що після цього матчу рахунок особистих зустрічей між тенісистами став 3:1 на користь француза.

У чвертьфіналі турніру в Монпельє де Шеппер зустрінеться зі своїм співвітчизником Рішаром Гаске, який напередодні у двох сетах обіграв тунісця Малека Жазірі.

Нагадаємо, в першому колі турніру в Монпельє Марченко обіграв ще одного француза Кентена Галі.