Екс-футболіста збірної Сербії мало не вбили на полі в матчі чемпіонату Франції

5 грудня 2018, 23:03
Захисник "Сент-Етьєна" Невен Суботіч отримав жахливу травму голови

Невен Суботіч з розбитою головою. фото AFP

Трагедією міг закінчитися сьогоднішній матч 16-го туру чемпіонату Франції з футболу між "Бордо" і "Сент-Етьєном", в якому господарі виграли з рахунком 3: 2. На 29-й хвилині поєдинку жахливу травму голови отримав сербський захисник гостей Невен Суботіч, який в січні 2018 року перейшов з дортмундської "Боруссії".

На 29-й хвилині захисник "Бордо" Максим Пундж виконав діагональ в чужу штрафну в напрямку свого форварда. Воротар гостей Стефан Рюффьє рішуче пішов на вихід, але краще б цього не робив. По м'ячу Рюффьє не влучив, але потрапив по одноклубнику. Коліном в голову, в область скроні.

Залитого кров'ю Суботіча прямо з поля відправили в карету "швидкої допомоги", яка доставила його в лікарню Бордо.

Без основного захисника "Сент-Етьєн" не втримав нічийний рахунок 2: 2 і на 90-й хвилині пропустив третій м'яч, поступившись – 2: 3. Втім, в цьому випадку цифри на табло уболівальників хвилювали менше, ніж здоров'я однієї людини. Про стан здоров'я травмованого гравця поки не повідомляється.

Нагадаємо, що збірна Сербії стала суперником збірної України у відборі Євро-2020. Щоправда, Суботіч за неї не виступає вже більше п'яти років. А взагалі з березня 2009 року по вересень 2013 року провів 36 матчів, забив 2 голи.