Екс-динамівець Драгович став винуватцем двох голів у ворота "Байєра"

26 вересня 2016, 20:08
Австрійський захисник провалив матч своєї команди проти "Майнца" в чемпіонаті Німеччини

Александар Драгович. Фото bayer04.de

Екс-центральний захисник київського "Динамо" Александар Драгович поки не може продемонструвати своїх кращих якостей у чемпіонаті Німеччини.

Суботню виїзну зустріч його "Байєра" проти "Майнца" австрієць повністю провалив. Спершу Драгович на 31-й хвилині помилився при створенні штучного офсайду, внаслідок чого Юнус Малли відкрив рахунок.

Буквально через кілька хвилин Чічаріто Ернандес відновив статус-кво, але чергова помилка Драговича знову дозволила "Майнцу" вийти вперед. Цього разу Александар з незрозумілої причини не зміг вибити м'яч після подачі кутового у простій ситуації, чим скористався Штефан Белль.

Після перерви Драговича замінили, а "Байєр" завдяки двом м'ячам Чічаріто все таки вирвав непросту перемогу – 3:2.