Екс-арбітр ФІФА: "Трюк Гармаша я б назвав "польотом оленя"

6 вересня 2015, 14:14
Українському футболісту не варто сперечатися з арбітром у матчі проти Білорусі

Денис Гармаш підвів збірну України і тепер пропустить матч <spa

Відомий у минулому арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував видалення гравця збірної України Дениса Гармаша на останніх хвилинах поєдинку відбору на Євро-2016 проти Білорусі . Зустріч транслювалася на каналі "Україна" і завершилася перемогою нашої команди – 3 : 1 .

Денис сьогодні наче дві ролі виконував : добре працював в центрі поля, але одночасно сперечався з арбітром . І за ці суперечки справедливо отримав два попередження . Перше – саме після епізоду з Філіпенко м, коли одразу кинувся до арбітра і почав йому щось емоційно пояснювати ; а на дев'ятнадцятій хвилині, коли Гармаша збили з ніг, Денис зажадав від арбітра жовтої картки для суперника.

У нас в чемпіонаті таке проходить, але на міжнародній арені – ні. Ліані дав зрозуміти Гармашу , що якщо той і далі буде апелювати , то отримає попередження . І Гармаш таки його отримав , правда, не за розмови , а за симуляцію . Той трюк на 90 + 2 -й хвилині я б назвав " польотом оленя " . Денис прокинув м'яч , добре підстрибнув і завалився на газон ; а якби не підстрибнув, то його напевно дійсно збили б з ніг. А так Гармаш дуже картинно впав, за що і отримав справедливе друге попередження .