Екс-арбітр ФІФА з Києва: "Україна обіграла Люксембург завдяки судді"

26 березня 2019, 23:07
На думку Сергія Шебека, судді витягли команду Андрія Шевченка в обох матчах відбору

Матч Люксембург - Україна судив арбітр з Фінляндії. фото flf.lu

Колишній арбітр ФІФА киянин Сергій Шебек прокоментував суддівство матчу кваліфікації до чемпіонату Європа-2020 між Люксембургом і Україною. Нагадаємо, команда Андрія Шевченка завершила його з рахунком 2: 1 на свою користь. На останніх секундах форвард збірної Люксембургу Жерсон Родрігес, намагаючись перервати подачу Руслана Малиновського зі штрафного, зрізав м'яч у свої ворота.

На думку Сергія Шебека, цей штрафний арбітр зустрічі фін Маттіас Гестраніус призначив несправедливо.

"Знову суддя допоміг – дав штрафний, якого не було. І забили", – сказав Шебек.

Слово "знову" Шебек вжив, оскільки, з його точки зору, на користь України зіграли і арбітри матчу проти Португалії, коли не був призначений одинадцятиметровий у ворота П’ятова за падіння гравця господарів після контакту з Миколенком. "Тюрпен не наважився призначити пенальті у ворота збірної України. Чому не наважився? Це була висока відповідальність, адже йшла 90 + 2-а хвилина, рахунок був 0: 0 і це рішення, ймовірно, вплинуло б на результат гри", – сказав з цього приводу Сергій Шебек.

Як повідомлялося раніше, екс-футболіст збірної Українизапропонував натуралізувати гравця з Люксембургу, який забив у свої ворота.

Також повідомлялося, що Люксембург також зажадав зарахувати Україні поразку 0: 3.