Відлуння "українського класико": всі 22 голи "джокера" "Шахтаря"

5 листопада 2018, 20:05
Віктор Коваленко вийшов на заміну і приніс команді Паулу Фонсеки важливу перемогу

Героєм центрального матчу 14-го туру чемпіонату України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" (2: 1) в Харкові став 22-річний півзахисник "гірників" Віктор Коваленко. Він з'явився на полі у другому таймі, а через 17 хвилин забив вирішальний гол. Сталося це на п'ятій компенсованій хвилині.

Коваленко дебютував за першу команду "Шахтаря" ще в 2014 році. 25 лютого 2016 року Віктор забив свій перший гол в "оранжево-чорній" футболці, вразивши ворота "Шальке" в Лізі Європи. З тих пір він 22 рази розписувався у воротах суперників "Шахтаря".

До слова, У 2015 році Коваленко став найкращим бомбардиром юнацького чемпіонату світу U-20, забивши у ворота суперників п'ять м'ячів. До 22 років півзахисник вже встиг по два рази виграти чемпіонат, Кубок і Суперкубок України. У 2016 році він був визнаний найкращим молодим футболістом країни.

До речі, сьогодні Коваленко отримав виклик в збірну України, кольори якої він востаннє захищав минулого літа. Також дебютувати за національну команду отримав шанс захисник "Динамо" Віталій Миколенко.