Єдиний український скелетоніст увійшов до ТОП-15 на етапі Кубка світу

4 січня 2019, 19:46
Владислав Гераскевич входить до десятки загального заліку Кубка світу

Владислав Гераскевич. Фото AFP

Український скелетоніст Владислав Гераскевич увійшов до ТОП-17 етапу Кубка світу в німецькому Альтенберге. Українець програв переможцю і лідеру загального заліку Олександру Третьякову (1.55,09) з Росії рівно три секунди.

Нагадаємо, що на попередньому етапі в німецькому Вінтерберг Гераскевич посів 17-те місце. А на першому етапі сезону наш спортсмен уперше в кар'єрі увійшов до ТОП-10 етапу Кубка світу - Гераскевич посів 9-те місце в Сигулде, Латвія. Наразі 19-річний скелетоніст з України має 352 очки і посідає дев'ятий рядок у загальному заліку.

Наступний етап Кубку світу зі скелетону відбудеться в Кенігсзе, Німеччина, з 7 по 13 січня. До речі, 12-го числа Владислав відсвяткує 20-річчя.

У листопаді  Гераскевич уже встиг завоювати золоту медаль на етапі Кубка Північної Америки у Вістлері, Канада.

Нагадаємо, що 19-річний скелетоніст Владислав Гераскевич посів на дебютному і для нього, і для України в цьому виді спорту Олімпіаді відразу 12-те місце. Успішніше, якщо брати особисті змагання, був тільки Олександр Абраменко, який дострибнув до "золота" у фрістайлі.