Єдиний гол з пенальті дозволив "Вулвергемптону" пройти "Олімпіакос" в Лізі Європи

7 серпня 2020, 00:11
Середняк англійської Прем'єр-ліги на домашньому стадіоні пробився до чвертьфіналу

/ Фото: Reuters

Останнім учасником чвертьфіналу Ліги Європи став колись скромний англійський "Вулвергемптон", за який, до слова, на початку 2000-х грав українець Олег Лужний. Наш сайт вів онлайн матчу "Вулвергемптон" – "Олімпіакос".

Як пізніше зясувалося, вирішальний момент стався в дебюті поєдинку. Польський рефері Шимон Марчіняк на 7-й хвилині призначив 11-метровий у ворота гостей з Греції. Воротар Боббі Ален необережно діяв з м'ячем, а потім штовхнув у спину Даніела Поденсе. Мексиканець Рауль Хіменес з "точки" був точний – 1:0.

На 30-й хвилині "Олімпіакос", здавалося, зрівняв рахунок, але за допомогою системи VAR його скасували через майже міліметровий офсайд. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

У другій половині греки мали кілька хороших шансів врятуватися і перевести поєдинок в додатковий час. Однак досвідчений португальський кіпер Руй Патрісіу виручав "вовків". Незважаючи на перевагу команди з Пірею за статистичними показниками, вона вибуває з турніру. Найцікавіше з другого тайму:

А "Вулвергемптон" наступного тижня битиметься в чвертьфіналі з іспанською "Севільєю". Вашій увазі – результати матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи.