Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна виграла "бронзу" чемпіонату Європи

29 квітня 2018, 16:35
У поєдинку за третє місце українка перемогла співвітчизницю Галину Тарасову

Призерка Європи Каланіна. Фото AFP

Уже дві медалі завоювала українська команда на чемпіонаті Європи з дзюдо , який проходить в ці дні в Ізраїлі . Днямипершу медаль принесла нашій команді Марина Черняк, яка завоювала "бронзу".

І ось знову бронзова нагорода . Її виграла 23 – річна дзюдоїстка Єлизавета Каланіна . У ваговій категорії понад 78 кг українка в півфіналі поступилася дворазовій призерці чемпіонатів Європи боснійці Ларисі Церіч . А ось в бронзовому поєдинку переміг співвітчизницю Галину Тарасову .

Треба сказати , що перед збірною України стоїть завдання виграти чотири медалі континентальної першості .

Нагадаємо , що нова зірка дзюдо Дарина Білодід , яка пропускає чемпіонат Європи , увійшла в топ-10 кращих українських спортсменок за підсумками 2017 року за версією segodnya.ua.

Інтерв'ю з Дариною Білодід: "Хлопці мене боялися , знаючи , що я займаюся дзюдо " . Наймолодша за 26 років переможниця ЧЄ розповіла " Сегодня" про гуманітарне покликання , кекси замість побачень , про 31 грудня на підборах і про улюблений новорічний фільм .