Джокович впевнено обіграв Пуя і в фіналі Australian Open зіграє з Надалем

25 січня 2019, 13:04

Новак Джокович / Фото: AFP

Сербський тенісист Новак Джокович впевнено вийшов у фінал Відкритого чемпіонату Австралії. У півфінальному поєдинку перший номер посіву розгромив француза Люку Пуя з рахунком 6: 0, 6: 2, 6: 2. Тенісисти провели на корті 1 годину 25 хвилин. На рахунку Джоковича 6 ейсів і 7 реалізованих брейк-поінтів з 12. Його суперник відзначився 4 подачами навиліт, 3 подвійними помилками і не мав шансів взяти подачу суперника.

За головний трофей змагань 31-річний серб побореться з іспанцем Рафаелем Надалем, який раніше обіграв грека Стефаноса Ціціпаса.

Для Джоковича перемога в Мельбурні може стати сьомою в кар'єрі, Надаль перемагав на Australian Open всього раз.

Джокович і Надаль перетиналися на турнірах ATP 52 рази: 27 перемог здобув Новак, 25 – Рафа. Їх остання зустріч пройшла на Вімблдоні-2018, де серб виграв 6: 4, 3: 6, 7: 6 (11: 9), 3: 6, 10: 8 і вийшов у фінал.

Напомним, что ранее определились фіналістки Australian Open в жіночому розряді. Титул розіграють 21-річна японка Наомі Осака і 28-річна чеська тенісистка Петра Квітова.

Нагадаємо, що саме Наомі Осака вибила Еліну Світоліну на стадії чвертьфіналу і не дала українській тенісистці встановити особистий рекорд на "Великому шоломі".