Джокович "з'їв" Федерера в Мельбурні за дві години завдяки космічному удару

30 січня 2020, 13:23
Сербському тенісистові знадобилося всього три сети, щоб вийти у фінал Australian Open

Новак Джокович / Фото: Reuters

Сербський тенісист Новак Джокович, посіяний на Відкритому чемпіонаті Австралії під другим номером, вийшов у фінал турніру, обігравши свого принципового візаві – третього сіяного, представника Швейцарії Роджера Федерера – з рахунком 7:6 (7:1), 6:4, 6:3 . Тривалість протистояння склала лише 2 години 18 хвилин. Нагадаємо, напередодні Федерера оштрафували за нецензурне висловлюванняна корті.

Просто космос! Укорочений удар від Джоковича в матчі з Федерером

Чинний чемпіон Australian Open Новак Джокович у тенісному "класіко" 11 разів подав навиліт, активно виграв 31 очко і зробив 18 невимушених помилок. Тоді як на рахунку Федерера 15 ейсів, 46 віннерів і аж 35 неточностей!

За особистими зустрічами рахунок став уже 27:23 на користь уродженця Белграда Джоковича, який у фіналі стартового турніру "Великого шолома" 2020 року посперечається або з австрійцем Домініком Тімом, або з німцем Олександром Звєрєвим, а ті з'ясують стосунки на корті в Мельбурні в п'ятницю, 31 січня.

Нагадаємо, у минулорічному фіналі Australian Open серб Новак Джокович переміг іспанця Рафаеля Надаля з рахунком 6:3, 6:2, 6:3.