Джокович сенсаційно програв лакі-лузеру з Італії і виглядав приголомшеним

31 жовтня 2020, 00:39
Серб вперше в кар'єрі поступився в трьохсетовому форматі, взявши менше чотирьох геймів

Новак Джокович / Фото: Reuters

Перша ракетка світу сербський тенісист Новак Джокович вперше в кар'єрі програв матч в трьохсетовому форматі, взявши менше чотирьох геймів. Сенсація сталася в чвертьфіналі турніру в Відні, де суперником Ноле був лакі-лузер з Італії, 42-й номер ATP Лоренцо Сонего. Він легко переміг з рахунком 6:2, 6:1. Матч тривав усього 1 годину 10 хвилин. Після чого Новак виглядав приголомшеним. Раніше Надаль знищив Джоковича у фіналі "Ролан Гаррос".

Нагадаємо, Джокович брав лише три гейми за матч у п'ятисетовому форматі на першому в кар'єрі турнірі "Великого шолома". 2005 року, пройшовши три раунди кваліфікації на Відкритому чемпіонаті Австралії, Новак в першому ж колі основної сітки програв майбутньому переможцю турніру – росіянину Марату Сафіну 0:6, 2:6, 1:6.

Лоренцо Сонего / Фото: Reuters

Зазначимо, що після поразки від Сонего в чвертьфіналі Відня Джокович упустив шанс достроково гарантувати собі перше місце в рейтингу ATP за підсумками року. Для цього Новаку потрібно було виграти в Австрії титул.

Нагадаємо, що в червні 17-разовий переможець турнірів Великого шолома Новак Джокович заразився коронавірусом під час виставкового турніру

Дивіться, як Новак Джокович влучив м'ячем у суддю на US Open

Під час матчу US Open з Пабло Карреньо-Бустою Новак Джокович влучив м'ячем у суддю і був дискваліфікований Відео: Reuters