Джокович відмовився грати "товариський матч" з Федерером

4 липня 2017, 23:59
Федерер пропонував Джоковичу провести дружній матч на Уїмблдоні після того, як їхні суперники знялися через травми

Роджер Федерер. Фото AFP

Швейцарський тенісист Роджер Федерер хотів провести дружній матч з сербом Новаком Джоковічем в рамках Вімблдонського турніру, після того як їх суперники знялися з турніру.

Друга ракетка турніру Джокович у вівторок зустрічався зі словаком Мартіном Кліжаном, який відмовився від продовження боротьби через 40 хвилин при рахунку 3:6, 0:2. Слідом на центральний корт вийшли Федерер і Олександр Долгополов. Через 43 хвилини за рахунку 3:6, 0:3 українець завершив зустріч, пославшись на травму.

"Коли я йшов з корту, мені здалося, що глядачі були трохи розчаровані, – заявив Федерер. – Вони не могли повірити, що вдруге за день опинилися в такій ситуації. Тоді я вирішив піти пошукати Новака. Я знайшов його в роздягальні і запропонував вийти і зіграти ще один сет між собою".

За словами Федерера, Джокович відповів відмовою, бо вважав, що глядачі "прийшли для того, щоб побачити якісний теніс або, принаймні, двох гравців, які будуть готові віддати все для перемоги".

Після цього за рішенням організаторів на центральний корт був перенесений матч між п'ятою ракеткою турніру датчанкою Кароліною Возняцкі та швейцаркою Тімей Бабош.

Раніше свій поєдинок першого кола на Вімблдоні виграли Еліна СвітолінаСергій Стаховський и Леся Цуренко, а Олександр ДолгополовКатерина Бондаренко та Ілля Марченко програли.