Джокер Мусолітін і крапка Коваля: огляд матчу "Чорноморець" – "Арсенал"

25 листопада 2018, 19:41
"Чорноморець" проявив характер і перервав свою дев'ятиматчеву програшну серію

"Чорноморець" впорався з "Арсеналом</s

В матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу "Чорноморець" – "Арсенал"одеситам вдалося перервати свою антирекордну серію з дев'яти поспіль поразок . Ця серія , до слова , зайняла 5 – е місце в списку найбільш затяжних програшних серій в історії чемпіонату України . І на 62 -й хвилині зустрічі з аутсайдером здалося , що команда Ангела Червенкова продовжить йти на дно .

Дубінчак зліва навісив, Фещук пробив головою і влучив м'ячем у поперечину, а на добиванні першим виявився Семенюк – 0: 1.

Переможний рахунок протримався п'ять хвилин. Одеситів виручив джокер – 19-річний півзахисник юнацької збірної України Мусолітін, син відомого в минулому футболіста, ефектно, в падінні, ударом головою замкнув навіс Чорнія з правого краю.

І тут же Коваль, як пізніше з'ясувалося, поставив переможну крапку для "Чорноморця". Семенів перед штрафним вступив у відбір, вийшло вдало, тут же пішла передача на Коваля, який в оточенні трьох опонентів встиг розвернутися і низовим ударом забити – 2: 1
.

"Чорноморець" – "Арсенал" – 2:1

Голт:  Мусолітін (67), Коваль (69) – Семенюк (62).

"Чорноморець":  Литовченко – Трубочкін, Грачов, Міщенко, Норенков – Бабенко – Чорній, Леонов (Мусолітін, 65), Савченко, Семенів (Татарков, 77) – Коваль (Штогрин, 90+2).

"Арсенал":  Сітало – Майданевич, Зозуля (Насонов, 52), Сагуткін, Дубинчак – Акакпо – Семенюк, Домбровський, Оріховський (Баланюк, 75), Вакулко (Лола, 46) – Фещук.

Повна таблиця чемпіонату України з результатами всіх матчів доступна на нашому сайті.